O nas

Z myślą o tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek w górach, kochają Brenną i często do niej wracają, stworzyliśmy ofertę wynajmu komfortowych Apartamentów JAWOROWA.
Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej ofert y najmu długoterminowego, mogą zamieszkać w Brennej na stałe lub przyjeżdżać do swojego mieszkania tak często, jak mają na to ochotę, bez konieczności uciążliwego pakowania przed każdym wyjazdem.

Budowa i wynajem czy sprzedaż nieruchomości to trzon naszej działalności. Na przestrzeni ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy następujące inwestycje budowlane:

1) Apartamenty WIŚNIOWY ZAKĄTEK, Pszczyna, ul. Wiśniowa 2, www.wisniowyzakatek.pl
Inwestycja polegała na rewitalizacji i całkowitej przebudowie istniejącego budynku jednorodzinnego i stworzeniu apartamentowca, w którym znajduje się 7 kompletnie wyposażonych i umeblowanych apartamentów na wynajem oraz biuro spółki XCONSULTER.

2) Apartamenty SREBRNA, Pszczyna, ul. Srebrna 8, www.apartamenty-srebrna.pl
Realizacja projektu począwszy od etapu surowego otwartego do oddania do użytku budynku, w skład którego wchodzi 6 umeblowanych i w pełni wyposażonych mieszkań na wynajem.

3) Osiedle LAUROWE, Pszczyna, ul. Szymanowskiego, www.osiedle-laurowe.pl
Inwestycja polegała na zaprojektowaniu i budowie monitorowanego, zlokalizowanego w sąsiedztwie zabytkowego Parku Pszczyńskiego, przylegającego do Pszczyńskiej starówki osiedla z bezczynszowymi mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż. Zabudowa osiedla obejmuje 4 budynki mieszkalne wielorodzinne o 4 kondygnacjach naziemnych, w których znajduje się łącznie 46 mieszkań (o powierzchni użytkowej od 33 m2 do 72 m2). Mieszkania oferowane są do sprzedaży w stanie deweloperskim. Inwestycja jest już całkowicie zakończona (zakończenie I etapu – lipiec 2016; zakończenie II etapu – maj 2017).

We wszystkich naszych realizacjach naszym celem nadrzędnym jest budowa z wysokiej jakości materiałów i dbałość o estetyczne i trwałe wykończenie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!